Sitemiz ile ilgili sıkça sorulan soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.


Oyun sistemi, kullanımı ve kuralları hakkında bilgi almak için tıklayınız.


1- Oyun sayfanıza bağlandım fakat oyunlara giriş yapamıyorum.


Bu sorun bilgisayarınızda "Java Sanal" Makinesinin yüklü olmamasından kaynaklanabilir.
Sorunun çözümü için java sanal makinesini buraya tıklayıp bilgisayaranıza indirerek kurulumunu gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

2-Oyuntek'e üye olmak ücretli mi?
Oyuntek.com'a üye olmak ücretsizdir.

3-Oyuntek'e nasıl üye olabilirim?
Oyuntek.com'a "Üye İşemleri" bölümünden "Üye olmak istiyorum" linkini tıkladıktan sonra, üyelik formunu doldurarak üye olabilirsiniz.

4-Üyelik formunu doldurup göndermeme rağmen "Aktivasyon Mesajım" gelmedi. Neden?
Bazı e-posta servis sağlayıcılarına göndermiş olduğumuz e-postalar kendi sistemleri tarafından otomatik olarak ya "önemsiz posta (junk mail)" kutusuna atılmakta ya da tamamen silinmektedir. Böyle bir durumda size aktivasyon mesajını göndermemizin ardından size gelmediğini düşünüyorsanız öncelikle "önemsiz posta (junk mail)" kutunuza bakmanızı rica ediyoruz. Eğer orada da yoksa sayfamızdaki "Üyelik İşlemleri" bölümünden "Aktivasyon Mesajım Gelmedi" linkini tıklayarak siteye kayıt olduğunuz e-posta adresinizi ilgili yönlendirmeler doğrultusunda yazarak Aktivasyon Mesajınızı bir kez daha isteyiniz ve tekrar "gelen kutusu (inbox)" hem de "önemsiz posta (junk mail)" bölümlerinizi kontrol ediniz. Eğer hala bulamıyorsanız varsa aktif olarak kullandığınız bir başka e-posta adresi ile sitemize üye olabilir, yoksa öncelikle ücretsiz olarak e-posta hizmeti veren servis sağlayıcılardan (örneğin Mynet, Yahoo, Google Gmail vs) bir e-posta hesabı edinerek sitemize üye olabilirsiniz.

5-Şifremi unuttum, ne yapmalıyım?
Eğer "Şifre"nizi unuttuysanız Üye İşlemleri bölümünden "Şifremi Unuttum" linkine tıklayarak siteye kayıt olduğunuz e-posta adresinizi ilgili yönlendirmeler doğrultusunda yazarak, şifrenizin e-posta adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Şifrenizle beraber kullanıcı adınız da e-posta adresinize gönderilecektir.

6-Kullanıcı adımı değiştirmek istiyorum, ne yapmalıyım?
"Kullanıcı Adı"nız sistem güvenliği nedeniyle değiştirilmemektedir. Eğer farklı bir kullanıcı adı almak isterseniz sitemize yeniden farklı ve aktif olarak kullandığınız bir e-posta adresi ile üye olmanız gerekmektedir.


Ayrıca;
Sorun, öneri ve istekleriniz için "İletişim Bölümü"nü kullanarak bize ulaşabilirsiniz.